Kamera

itt vagy: Eropolis > Hetero negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

junior1977


Kamera
Sziasztok aki szeret kamerázni írjon!


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
piranha#32010-01-23 09:22:31
Kamera:
Női ismerőseim szerint nem túl érdekes, illetve nem sok fantáziát látnak abban, hogy végignézzék, melyik pasi hogy veri ki a farkát kam-ban. A nők nagy része az élő szexet kedveli, élő kapcsolatokat szeretnének, és nem hozza őket izgalomba, ha látja, a pasi percekig, vagy még hosszabb ideig játszik saját magával. Ők nem annyira vizuális alkatok, mint mi vagyunk, nekik valós simogatás, udvarlás, igazi fizikai ingerek jönnek be. Kamon keresztül ezt nem kapják meg. Ne csodálkozzatok, ha néhány farokverés végignézésétől megcsömörlenek, és  nem érdekli őket. Mellesleg nekem is az a véleményem, hogy kamon keresztül nem lehet kapcsolatokat építeni. Kamban farkat verni nagyon kényelmes dolog, nem kell borotválkozni, fürdeni, készülni a randira, azaz nem kell energiát fektetni abba, hogy egy nőt magunkévá tegyünk. Nincs ebben semmi sajnálkoznivaló, hogy a nők ettől nem jönnek lázba. Azt javaslom, hogy ha valódi kapcsolatokat akartok kialakítani, ne így közelítsetek a témához.
junior1977#22010-01-06 20:44:15
Szia hát igen ez sajna igy van, ez a tapasztalatom nekem is.Még olyan sincs aki nézne .Azaz ritka!
cam#12010-01-06 14:23:29
szia én szeretek csak nagyon kevés a nő aki be válal ijet

[1-3]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba1300BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba3850Biszexuális vagy, be kell lépned!

#demko110Én
Ajánlott szobák
#maszti_szoba610Eropolis hivatalos maszti szobája

#szeretot-100Többes kalandok kamionban

#centrum_szoba100Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba2420Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba1710Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok830Türelmi zónás csajok várnak

#nyuszika43100Tabuk nélküli beszélgetés
Ajánlott szobák
#transz_szoba1510Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.